СОДРЖИНА

Тери тајно ја следи својата свршеница Џун во мотелот во кој таа се состанува со друг маж, по што Тери се опијанува и му се јавува на својот најдобар пријател Џулијан, и му кажува дека се наоѓа во собата спроти свршеницата и љубовникот, со пиштол и намера да ги убие. Наскоро следува игра на мачка и глушец што ја замрзнува крвта, а Џулијан ќе мора да го ризикува својот живот за да го спаси пријателот.

Слики

Тајната на хотелската собаТајната на хотелската собаТајната на хотелската соба

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Оно долази ноќу (2017)

  денес
  image
  На сигурном у забаченој куќи док неприродна пријетња тероризира свијет, човјек, жена и син морат ќе проќи тешку кушњу након доласка очајне младе обитељи која...
 • Неухватљиви убица (2019)

  денес
  image
  Уочи Ноќ вештица 2015. г, група тинејџера на маскираној забави игра игру Окрени флашу - али уместо да окреќу флашу окреќу нож. Један од њих, Патрик Вивер, са...
 • Земјата на мртвите (2005)

  денес
  image
  Умешниот филмограф Цорџ А. Ромеро создава вознемирувачка визија за современиот свет каде што живите мртовци дивеат низ ненаселените пусти предели, а живите се...
 • Око без лице (2021)

  Утре
  image
  Хенри, повлечен компјутерски хакер кој ги поминува деновите и ноќите шпионирајќи убави жени во своето соседство, убеден е дека една од жените што ги демне е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.