СОДРЖИНА

Роџер Гринберг, пропали музичар, који зараѓује за живот као столар у Њујорку, врац́а се у родни Лос Анѓелесу како би чувао куќу свог брата док је он одсутан. Тамо је потпуно „заробљен“, пошто не вози, све док Флоренс, асистенткиња његовог брата не доѓе да му помогне. Она је потпуно изгубљена, као и он, и они почињу да проводе све више времена заједно. Ускоро се веома зближавају, што Роџеру даје много разлога да коначно буде задовољан...

Слики

ГринбергГринбергГринбергГринбергГринбергГринбергГринберг

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Огнена ноќ (2019)

  денес
  image
  На осамената и нестабилна Мелинда, вработена на бензинска пумпа, ѝ е вперен пиштол од очаен маж во потрага по брзи пари. Кога грабежот оди наопаку, таа ја користи...
 • Американска пита (1999)

  денес
  image
  Откако ќе матурира, Џим одлучува да ја запроси Мишел, девојката која ја сака, а која е, иако на прв поглед мирна и традицоионална, многу заинтересирана за луд...
 • Јас и принцот 3: Кралски меден месец (2008)

  денес
  image
  Кога кралот Едвард (Крис Гир) и неговата невеста, кралицата Пејџ (Кем Хескин) се на меден месец во шумите на Белавија, откриваат дека премиерот Полониус (Тод...
 • Пред да кажеш „да“ (2009)

  денес
  image
  Џорџ Мареј не гледа ништо друго во животот, освен кон неговата свршеница Џејн. Жената сепак има мешани чувства во однос на бракот, со оглед на нејзиниот претходен...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.