СОДРЖИНА

Њушкало је прича о успјешном писцу детективских романа Андреwу Wyкеу (Мицхаел Цаине) и младом и амбициозном глумцу „у успону Мило Тиндлеу (Јуде Лаw) који је у љубавној вези с Wyкеовом супругом. Када Мило, ненајављен упада на раскошно пишчево имање захтјевајуќи од њега да потпише папире за раставу брака, богати и лукави Вyке се не жели без борбе одреќи своје невјерне жене и започиње игру која се претвара у лукаво надметање два подједнако интелигентна и препредена ума...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • И.Т. (2016)

  денес
  image
  Мајк Реган има сѐ што може да посака - совршена сопруга, прекрасна ќерка и успешен бизнис. Живее навидум совршен живот сѐ додека еден ден не се најде во игра на...
 • Мистериите на Ема Филдинг: Поотровно од смртта (2019)

  денес
  image
  Ема се подготвува за водителската улога на една конференција на археолошките здруженија, но уште на отворањето, претседателката на здруженијата е отруена и паѓа...
 • Плес с криминалом (1947)

  денес
  image
  Возач таксија у Лондону инфилтрира се у банду криминалаца и одлучује разоткрити ту скупину и њиховог воѓу...
 • Мистерии на гаражната распродажба: Смртоносна соба (2015)

  денес
  image
  Пријателката на Џенифер, Адријана, има проблеми со продажбата на една викторијанска вила поради приказната дека во куќата има една тајна соба и дека никој не може...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.