рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 6.9/10
(23 гласови)

СОДРЖИНА

Филмот се одвива во мал тексашки град и во фокусот е една бивша мисица (Џенифер Лав Хјуит), сега е мажена и мајка на три деца и се соочува со конфискација на нивниот дом откако една повреда го спречува нејзиниот маж да работи. Убедена дека никој со нејзината убавина не заслужува да биде сиромашен, таа прифаќа работа во еден салон за масажа, но открива дека клиентите очекуваат повеќе од масажа...

Слики

Листа клиенти

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дан врана (2012)

  image
  Дан врана је раскошно анимирани филм са несвакидашњом причом и мистериозним јунацима, који полако откривају своје тајне публици, и изненаѓују је неочекиваним...
 • Нахуел и магичната книга (2020)

  image
  Нахуел живее со татко му во рибарски град, но сепак има голем страв од морето. Еден ден, Нахуел наоѓа магична книга која се чини дека нуди решение за овој...
 • Дошли су у град (1944)

  image
  Прилагоѓена представа Ј. Б. Приестлеyја с многим глумцима из оригиналне поставе. Прича о разним људима који су дошли живјети у "идеалан" град и о њиховим надама и...
 • Кунг фу панда 2 (2011)

  image
  По го живее својот сон како Воинот Змеј, штитејќи ја Долината на мирот, заедно со своите пријатели и кунг-фу мајстори наречени „Бесна петорка“ – Тигрицата,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.