СОДРЖИНА

Полураспаднатото училиште „Харингтон Хај“ е локација за приказната за едно училиште што го заземаат вселенски суштества. Но, не плашете се, затоа што во ова училиште една група ученици е подготвена да ги растури вонземјаните.
Кога во училиштето почнуваат да се случуваат морничави работи, децата во „Харингтон Хај“ откриваат нешто што ги потврдува нивните сомнежи. Нивните учители всушност се од друга планета. Додека паразитите што го контролираат умот почнуваат да се шират од телата на учителите во телата на учениците, на крајот неколкутемина преостанати мораат да го спасат светот од доминација на вонземјаните.

Слики

ФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултетФакултет

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ноќ у гостионици страве (2021)

  денес
  image
  Близанци Спенсер и Сара Мос креќу на путовање у далеку Вермонт гостионицу како би испитали последње познато боравиште свог оца који је тајанствено нестао оне ноќи...
 • Повикување 3: Ѓаволот ме натера (2021)

  денес
  image
  „Повикување 3: Ѓаволот ме натера“ открива возбудлива приказна за терор, убиство и непознато зло кое ги шокира дури и искусните истражувачи на паранормалното Ед и...
 • Мрачна небеса (2013)

  денес
  image
  Од продуцената филмова „Паранормално, „Астрална подмуклост и „Зла коб, долази филм „Мрачно небо, паранормални трилер који прати живот младе породице у предграѓу....
 • Бугимен 3 (2008)

  денес
  image
  Када студенткиња Сара постане сведок наводног самоубиства своје цимерке, започиње низ застрашујуќих догаѓаја због којих она почиње да се боји надприродног биќа....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.