СОДРЖИНА

Во Источен Сибир, Дитер Фон Кант (В. Килмер) и неговите луѓе ја преземаат контролата над проектил вооружен со боева глава. На другата страна на светот, во Еквадор, полковникот Џим Фејт (П. Бут) и Диксон Пајпер (Р. Филип) го бараат поранешниот член на Зелените беретки, Мекгрубер (В. Форте). Го наоѓаат додека медитира, го убедуваат да се врати во Америка и да се вклучи во акцијата за преземање на боевите глави, но Мекгрубер одбива. Но, кога ќе се сети на минатото, сепак ја прифаќа работата…

Слики

/Мекгрубер/Мекгрубер/Мекгрубер/Мекгрубер

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ловец на глави (2010)

  image
  Мило Бојд (Џерард Батлер), банкротиран ловец на потерници, ја добива својата работа од соништата кога треба да ја најде својата бивша сопруга, новинарката Никол...
 • Убијци (2010)

  image
  За време на одморот, млада жена се запознава со мажот од своите соништа и набрзо се венчаваат. Идиличниот брачен живот им се нарушува кога се испоставува дека...
 • Скот Пилгрим против светот (2010)

  image
  Запознајте го шармантниот и невработен Скот Пилгрим. Тој е 22-годишен бас-гитарист во бендот „Секс Боб-Омб“ и тукушто ја запознава девојката на своите соништа......
 • Book of love (2022)

  image
  Последниот роман на младиот, вкочанет англиски автор Хенри е вистински неуспех. Меѓутоа, Хенри е изненаден кога дознава дека неговата книга е хит во Мексико. Оди...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.