poster

Blochin - Das letzte Kapitel

Blochin - Das letzte Kapitel (2019)

Режисер: Matthias Glasner

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10

Содржина

After two years, after a tip from Shukshin, Blochin finally got the chance to lure the child murderer Kyrill to Berlin. In addition, the self-proclaimed avenging angel takes his lover Pheline hostage, who is found shot shortly afterwards.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.