poster

The Hitman Agency

The Hitman Agency (2018)

Трилер, Акција | Германија
Режисер: Dominik Starck

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.8/10

Содржина

An assassin hunts and tortures his old predecessor in the basement of his European home, only to reveal the lies and corruption of their international hitman agency by taking a journey through the manipulations of the old man's past.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.