poster

Something in the Air

Noget i luften (2011)

Режисер: Michael Asmussen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.2/10

СОДРЖИНА

When clairvoyant Pernille meets Journalist Daniel, who is on a mission to write an exposé about Fact & Fiction in the clairvoyant world, Daniel falls in love with her. And funnily enough, she hadn't seen it coming.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.