СОДРЖИНА

Силна, паметна навивачка со шпанско потекло се префрла во шминкерско средно училиште и мора да се натпреварува за место во навивачкиот тим чиј водач има многу натпреварувачки дух.

Слики

Навивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крајНавивачки: Борба до крај

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Снеч (2000)

  денес
  image
  Бескрупулозни боксерски промотори, насилни организатори на обложување, руски гангстер, некомпетентни ограбувачи аматери и наводно еврејски златари, се обидуваат...
 • Шта се згоди кад се љубав роди (1984)

  денес
  image
  Godine brzo prolaze, a u ljudskoj prirodi je da se mnogo toga zaboravi. Tako su Boba i Marija zaboravili kako su izgledale njihove "lude godine". Treba ponovo...
 • ВЕЋ МИ НЕДОСТАЈЕШ (2015)

  денес
  image
  Iskrena i snažna priča prati dvije najbolje prijateljice Milly i Jess koje se poznaju od najranijeg djetinjstva. Nerazdvojne su i dijele sve - najskrivenije...
 • Господин Забава (1992)

  денес
  image
  Господин Забава е приказна за Бади Јанг, некогаш популарен и талентиран комичар, а сега човек што настапува по старски домови. Неговата кариера полека пропаѓа, а...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.