poster

Meine fremde Tochter

Meine fremde Tochter (2008)

Драма | Германија
Режисер: Manfred Stelzer

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.2/10

Содржина

My foreign subsidiary: TV-drama about a retired civil servants (Götz George) who wins a new relationship with his unloved son by the sudden death of his daughter.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.