СОДРЖИНА

Бившу припадницу специјалних јединицаи, а сада приватну истражитељку, Харли полиција позива као помоќ у случају мафијашког убиства. Харли има индиције да ќе истрагом овог убиства наќи оно што заправо тражи - свог бившег надреѓеног, који јој је био и љубавник, Франсиса, човека који је пуцао у њу када је одбила да се придружи тиму плаќених убица. Харли је преживела и једино што јој је на уму је освета.

Слики

Прекомерна сила 2Прекомерна сила 2Прекомерна сила 2Прекомерна сила 2Прекомерна сила 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Shpërthimi (1974)

  image
 • Борец (2007)

  image
  Aјшa учи во средно училиште и нејзиниот татко кој што е дојден во Данска како имигрант од Турција, е убеден дека таа ќе стане доктор. Ајшa сепак повеќе сака да...
 • Опасна задача (2004)

  image
  Претседателот на една африканска земја изјавува дека буџетот за вооружување ќе го претвори во буџет за наводнување. Новинарот Мајкл Пауер набргу дознава дека...
 • Топ ган (1986)

  image
  Кога студентите на елитното училиште за обука на пилоти на борбени авиони се натпреваруваат кој ќе биде најдобар, еден смел млад пилот (Том Круз) од својата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.