poster

Sea Sorrow

Sea Sorrow (2017)

Документарец, Историски | Обединетото Кралство
Режисер: Vanessa Redgrave

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.7/10

СОДРЖИНА

An examination of the historical context for the current migrant crisis.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.