poster

Лагуна страсти

Laguna Heat (1987)

Режисер: Simon Langton

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 4.25/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Полицајац из Лос Ангелеса (Харрy Хамлин) након смрти свог партнера одлучи се повуќи из полиције. Враќа се у свој родни град Лагуна Беацх у Калифорнији. Но у прекрасном питорескном градиќу на обали суочава се са серијским злочинцем који није престао дјеловати од 1950 године...
Филм је базиран на бестселлеру Т.Јефферсона Паркера.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубов под маслиновото дрво (2020)

  денес
  image
  Наградата на годишниот натпревар за маслиново масло на Сансет Вели е земјишна парцела со проблематична сопственост. Кога ќе се соочат храбра жена и компетитивен...
 • Vatrootporan (2008)

  денес
  image
  Поручник Цалеб Холт живи према старој ватрогасној узречици: „Никад не остављај партнера иза себе.“ Унутар горуќих зграда, то је његов природни инстинкт. У његову...
 • Далеку од рајот (2002)

  денес
  image
  Што се однесува до надворешниот свет, Френк и Кети Витекер се совршена двојка. Тие го претставуваат сето она што треба да биде средната класа во Америка во...
 • Војната е завршена (2010)

  денес
  image
  После бомбардирањето на Косово во 1999. година, семејството Рахмани со своите три деца емигрираат во Швајцарија. После неколку години живот во новиот дом,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.