СОДРЖИНА

Животиње у Зоолошком врту Френфлин јако воле свог чувара Грифина. Он се иначе, много пријатније осеќа у друштву лавова него девојака. Зато схвата да, како би био у стању да освоји девојку, мора да напусти зоолошки врт и наѓе бољи посао. Животиње, у паници, одлучују да прекрше правило и открију највеќу тајну: да причају пред људима! Како би спречили Грифина да их напусти, одлучују да га науче триковима удварања, у животињском стилу.

Слики

Чувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког вртаЧувар зоолошког врта

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Како ја кажем (2007)

  денес
  image
  Дафне, воѓена љубављу према својим ќеркама жели да уради све савршено, али како то живот често чини, на крају све испадне наопако. Кроз њене поступке, ќерке...
 • Моето куче Скип (2000)

  денес
  image
  Младиот Вили е срамежливо осумгодишно момче, кое во 1942 година живее во Јазу, Мисисипи. Нему му е попријатно да чита отколку да игра некој спорт. Вили е мета на...
 • На Мидлтон (2013)

  денес
  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
 • Привлечни чизми (2005)

  денес
  image
  Трансвеститската ѕвезда на едно кабаре, Лола, доаѓа да спаси еден човек кој, откако ја наследил фабриката за чевли од татка си, треба да ги направи своите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.