СОДРЖИНА

Филмот ги следи Ембер и Вејд - необичен пар од градот каде сите елементи - огнени, водни, воздушни и копнени жители живеат заедно. Огнената млада девојка и лабавото момче ќе откријат нешто елементарно - колку многу тие всушност имаат взаемно.

Слики

ЕлементиЕлементиЕлементиЕлементиЕлементиЕлементиЕлементиЕлементи

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.