ПАW Патрол: Дино Ресцуе

PAW Patrol (2022)

Режисер: Charles E. Bastien

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

When Mayor Humdinger transforms his robot cat Meow-Meow into a tiger-sized metal-eating menace, the PAW Patrol calls in the Cat Pack for help in the stopping the creature.

Слики

Foto: RTL / © 2021 Paramount Pictures / Courtesy of Spin Master.Foto: RTL / © 2021 Paramount Pictures / Courtesy of Spin Master.Foto: RTL / © 2021 Paramount Pictures / Courtesy of Spin Master.Foto: RTL / © 2021 Paramount Pictures / Courtesy of Spin Master.Foto: RTL / © 2021 Paramount Pictures / Courtesy of Spin Master.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Патролни шепи (2021)

    image
    Кога нивниот ривал Хамдингер, станува градоначалник на Адвенчер Сити и почнува да прави хаос, Рајдер и херојските кученца одат да се соочат со предизвикот. По...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.