рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 9.33/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Кристина (Пхоебе Цатес) је студент у ексклузивној приватној школи за девојке, а заљубљена је у Џима (Маттхеw Модине), полазника академије за дечаке. Кристинина супарница Џордан (Бетсy Русселл) такоѓе је бацила око на Џима и у стању је учинити све што је потребно како би га преотела. Џимов крупни друг Буба (Мицхаел Зорек) виѓа се са Џорданином (Катхлеен Wилхоите) циничном пријатељицом иако би је вероватно преварио када би га било која друга цура хтела. Буба и његови пријатељи прикраду се до кабина за туширање у девојачкој школи надајуќи се бацити поглед на разголиќене девојке, док Кристина и Џим беже заједно за викенд. Меѓутим, њихов бег не испада баш романтичан као што су не они надали.

Слики

Приватна школа

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Специјална пратка (2008)

  сабота
  image
  Максин Картер е курир со најдобри врски на целиот брег на Пацификот. Цело време е на пат и не сака да го промени ова од времето кога била сведок на смртта на...
 • Концерт (2009)

  сабота
  image
  Пре тридесет година, Андреи Симониович Филипов, признати диригент оркестра Бољшој, добио је отказ због примања јеврејских музичара. Сада, скоро на позицији...
 • Диско (2008)

  сабота
  image
  Дидие е 40-годишeн фан на диско музика. Нема работа и сè уште живее со својата мајка. Дидие има син кој не го видел долго време, но мајката на син му не се...
 • Најлоша ноќ во животот (2014)

  сабота
  image
  Авантурата за една вечер на една паметна новинарка со згоден странец следното утро ја остава заглавена во Лос Анџелес, без телефон, без кола, без лична карта и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.