рејтинг: 7.5/10
Оценка на корисникот: 8.33/10
(49 гласови)

Слики

Ѓавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокатЃавољи адвокат

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лоши приказни (2020)

  image
  Еднаш порано, во малото семејно предградие на Рим, убавата летна топлина ја прикрива тешката атмосфера на отуѓување. Од растојание, семејствата изгледаат...
 • Свиња (2021)

  image
  Николас Кејџ је у улози Роба, усамљеног тартуфара који живи у орегонској шуми са својом свињом дресираном за тражење тартуфа. Након што га једне ноќи неко...
 • Спокој (2019)

  image
  Бејкер Дил (Метју Меконахи) е капетан на рибарски брод, кој работи и како водич на островот Плимут. Неговиот живот се превртува наопаку кога поранешната сопруга...
 • Мој анѓео (2019)

  image
  Лизи Манинг је разведена и емоционално нестабилна жена која се бори за старатељство над својим 11-годишњим сином Томасом. Тешко јој је да усклади посао и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.