рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 8.49/10
(39 гласови)

СОДРЖИНА

Алекс Роуз и Ненси Кендрикс се млад брачен пар, кој верува дека конечно го пронашле совршениот дом во кој ќе основаат семејство. Само, постои еден проблем: старицата која живее над нив нема во план да се пресели. Алекс и Ненси очајно се обидуваат да ја убедат да замине, но нејзе тоа не и паѓа напамет. Нивната куќа од соништата наскоро ќе се претвори во вистински кошмар.

Слики

Љубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездоЉубовно гнездо

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Наш муж Талијан (2004)

  вторник
  image
  Мариа (Мариа Гразиа Цуцинотта) израѓује сандале и живи у Италији. Њезин супруг Винцензо (Пиерфранцесцо Фавино) одлази од куќе како би се окушао као кипар у Неw...
 • Што е љубовта (2007)

  вторник
  image
  Том планира да изненади Сару вереничким прстеном, а свог најбољег пријатеља замоли да буде сведок просидби која ќе се десити на светог Валентина. Невоља је у томе...
 • Цигари на парче (2011)

  вторник
  image
  Боби, њујоршки џепчија кој насекаде се претставува како брокер, ја предизвикува судбината кога ќе украде значка од њујоршки детектив, поради незадоволството на...
 • Семоќниот Еван (2007)

  вторник
  image
  Еван Бакстер е нов член на конгресот со светла иднина и со намера „да го смени светот". Бог ќе ја слушне оваа порака и решава да му помогне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.