Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шарлот (2021)

  image
  Заборавена филмска ѕвезда дознава дека режисерот што ја прославил, ќе го снима својот најнов филм во Парагвај и таа оди на невообичаено патување во потрага по...
 • Чекајќи го Гафман (1996)

  image
  Речиси никој нема чуено за родниот град на надуениот, потенцијален бродвејски режисер Корки Сент Клер, Блејн во Мисури. Но Корки очекува Блејн да биде неговата...
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
 • A Tale from the Past (1987)

  image
  To meet the desires and needs of the parents, a marriage is arranged between 14-year-old Gjino and 20-year-old Marigo. Gjino reluctantly obeys, but Marigo, who...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.