СОДРЖИНА

Рејчел е несреќна и сама, додека нејзината најдобра пријателка Дарси, која е свршена, постојано ја потсетува на тоа. Но, по неколку пијалаци, добрата девојка Рејчел неочекувано завршува во кревет со Декс, кој е свршеникот на Дарси...
Рејчел е талентирана адвокатка во една голема њујоршка адвокатска фирма. Таа е великодушна и верна пријателка, но е несреќна и сама,а нејзината најдобра пријателка Дарси постојано ја потсетува на тоа. Но, по неколку пијалаци за нејзиниот 30 роденден, постојано добрата девојка Рејчел неочекувано завршува в кревет со Декс, типот во кој е вљубена уште од студиите по право, а кој излегува дека е свршеникот на Дарси. Кога долгогодишното пријателство помеѓу Рејчел и Дарси се судира со вистинската љубов, тоа доведува до неочекувани компликации и потенцијално експлозивни романтични откритија. Во меѓувреме Итан, кому Рејчел постојано му се доверува и кој понекогаш ја претставува нејзината совест, чува и сопствена тајна, а Маркус, кој е незапирлив женкар, не може да престане со валканите мисли, ниту да ги држи своите раце подалеку од секоја девојка што ќе ја види.

Слики

Нешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајменоНешто позајмено

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ловење лососи во Јемен (2011)

  image
  Еден шеик, визионер, верува дека неговата страст по мирното хоби за ловење лососи може да ги збогати животите на неговите луѓе, па тој сонува да го донесе спортот...
 • Украдени бакнежи (1968)

  image
  Епизодната романтична комедија, „Украдени бакнежи“ е третиот дел од серијалот филмови за Антоан Доанел на Франсоа Трифо, кој започна со филмот „400 удари“ од 1959...
 • 50 први состаноци (2004)

  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
 • Романтичари (2010)

  image
  Свадбените ѕвона собираат група стари пријатели, но и стари ривали. Лајла и Том се запознале за прв пат на факултет и станале блиски пријатели. Шест години по...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.