СОДРЖИНА

У овом узбудљивом петом наставку телевизијског серијала, пријатељ и колега Џесија Стоуна бива рањен током боравка у Бостону и провинцијски полицајац Џеси Стоун ризикује свој живот и каријеру да реши случај, истовремено истражујуќи нестанак детета

Слики

Џеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки ледЏеси Стоун: Танки лед

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Мердок: Среќен Божик со Мердок (2015)

  image
  Мердок, Огдена и тимот го спасуваат Божик со решавање на мистеријата на филантропот најден мртов пред празниците и на исчезнатите подароци кои тој требал да им ги...
 • Мистерии на гаражната распродажба: Се што сјае (2014)

  image
  Џенифер и Дени наоѓаат едно старо кадифено мече и иако е тоа самото по себе ретко и вредно, вистинската вредност ја откриваат кога во него наоѓаат украдени...
 • Џеси Стоун: Смрт у Рају (2006)

  image
  Шеф полиције градиќа Џеси Стоун, суочава се са тајанственим убиством тинејџерке и случајем злостављане супруге,док се истовремено бори са својим...
 • Шверцери (2012)

  image
  Филмот е инспириран од вистински настани, а е приказна за телевизиската репортерка Софи Талберт (Ш. Стоун) од Феникс. Таа е тврдоглава, упорна и десно-ориентирана...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.