рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(19 гласови)

Слики

Вечер за излегувањеFoto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.Foto: RTL / © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Звук тишине (2010)

  image
  Ово је прича о полицајцу Амадеусу Варнебрингу који је одрастао у породици познатих музичара, док он нема слуха. Он покушава да пронаѓе групу од шест бубњара чији...
 • Одговорност (2012)

  image
  Груба комедија за тинејџер кој еден ден работи како возач на искусен платен убиец кој го води на патување низ валканиот свет на убиства, трговија со луѓе и одмазда.
 • ЕКСТРАКТ (2009)

  image
  Џоел, сопственик на фабриката Екстракт се обидува да се справи со безбројниот персонал и професионалните проблеми како на пример со неговата потенцијално неверна...
 • Многу лоши нешта (1998)

  image
  Проститутка е убиена на момчешка забава. Како што се приближува свадбата, учесниците се свртуваат еден против друг.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.