СОДРЖИНА

A woman who is seeing visions of horrible violence in her sleep awakens and discovers that the vicious dream murders have actually occurred. Joined by an unbelieving detective, she decides she must stop the murderer herself...or become his next victim!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Станот (2014)

  четврток
  image
  Напнат психолошки трилер за петмина мажи, кои тајно ќе изнајмат стан, каде без страв ќе можат да уживаат во тајните љубовни афери. Меѓутоа, нивните фантазии ќе...
 • Погрешното момче од соседството (2019)

  петок
  image
  Откако тинејџерката Кејти е осудена на домашен притвор, таа се вљубува во згодното момче Џон, нововселениот сосед. Иако нивната афера на почетокот изгледа...
 • The Nanny Betrayal (2018)

  денес
  image
  A woman tries to protect her family after her husband has an affair with their nanny. As her husband's co-workers are killed, she discovers everything is not what...
 • Ноќне звери (2016)

  денес
  image
  Спој романсе и ноир-трилера у чијем су средишту бивши супружници, Сусан и Едwард. Сусан је власница уметничке галерије коју живот на високој нози с често одсутним...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.