poster

Лекција

The Lesson (2015)

Драма, Трилер, Xорор, Mистерија | Обединетото Кралство
Режисер: Ruth Platt

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.3/10

Содржина

Two schoolboy delinquents learn a lesson that they will never forget when a teacher at the end of his tether decides to abduct them.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.