poster

Absolution

Absolution (1997)

Режисер: David DeCoteau

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.4/10

СОДРЖИНА

Most of Earth has been destroyed by an asteroid. A small military colony, New America, has managed to survive in the Arctic. When a soldier goes missing at the colony, authorities send Ryan Murphy to investigate.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.