poster

Боите на љубовта

An Autumn Romance (2021)

драма, романса | Канада, САД
Режисер: Bradley Walsh

Оценка на корисникот: 5.6/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

When librarian Taylor Harris suddenly loses her job, she visits her brother's small town in Montana, where she gets involved in helping save her brother's small-town hotel from tycoon, Joel Sheenan, who wants to renovate it.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.