poster

Nora's Hair Salon 3: Shear Disaster

Nora's Hair Salon 3: Shear Disaster (2011)

Режисер: Rico Johnson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.9/10

Содржина

Delicious (T. Ashanti Mozelle) is in charge of maintaining Nora s legacy and tradition by running & managing the shop. The dysfunctional group of hairstylists consisting of Janelle, Nina, Xenobia, Tashina, and manicurists Ming and...

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.