poster

LEGO Star Wars: The New Yoda Chronicles - Escape from the Jedi Temple

LEGO Star Wars: The New Yoda Chronicles - Escape from the Jedi Temple (2014)

Режисер: Michael Hegner

Оценка на корисникот: 7.2/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Luke makes an immature decision that nearly results in disaster, so Yoda and Ben Kenobi decide to extend his training.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.