Содржина

Мишел и Ален се во врска. Тие одлучуваат да ги поканат своите родители конечно да се запознаат и да се договорат за венчавката. Сепак, нивните родители се знаат меѓусобно и тоа многу добро, што доведува до различни мислења за бракот.

Прегледи


Прегледано од Antropos
среда, 1 мај 2024 15:38
Kakva zvjezdana glumačka postava, a kako trivijalan, predvidljiv, dosadan scenarij i dijalozi... Kao da je netko pokušavao po stoti put imitirati Woodyja Alana i to na trećerazredni način jedne od epizoda neke tv-sapunice.
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

Препораки
  • МајкаТаткоСин (2019)

    image
    Ричард Гир заедно со Хелен Мекрори играат улоги на разведени родители во оваа семејна приказна. Кога животниот стил на нивниот син Кејден излегува од контрола,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.