poster

Човекот викан Ото

A Man Called Otto (2022)

Режисер: Marc Forster

Каде да се погледне
Во кината од 2.2.23
Cineplexx
Оценка на корисникот: 8.8/10
(20 гласови)

СОДРЖИНА

Ото е нерасположен човек кој се има откажано од животот по загубата на неговата жена. Кога младо семејство се доселува во негова близина, тој ја запознава Марисол, со која развива пријателство кое ќе му го разниша светот во кој живеел до сега.

Слики

Човекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан ОтоЧовекот викан Ото

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.