poster

Slumming

Slumming (2006)

Комедија, Драма | Австрија
Режисер: Michael Glawogger

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

Two yuppies play mean tricks on one another until one joke has fatal consequences.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.