poster

Вера мојих очева

Faith Of My Fathers (2005)

Режисер: Peter Markle

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 10/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ерин Брокович (2000)

  вторник
  image
  Незапослена Ерин Брокович не успе у тужби због саобраќајне несреќе и тражи од адвоката да јој наѓе посао. У почетку је не схватају озбиљно, али убрзо почиње да...
 • Come Sunday (2018)

  вторник
  image
  Based on an episode of the public radio series This American Life, which centers on Bishop Carlton Pearson, a rising star among evangelicals until he was...
 • Реставрација (1995)

  вторник
  image
  Роберт Меривел, млад лекар од 17 век, поканет е да му се придружи на дворот на кралот Чарлс II. Сепак, сѐ се менува кога кралот му наредува на Меривел да се ожени...
 • Првиот човек на месечината (2018)

  вторник
  image
  Интимна приказна раскажана од перспективата на Армстронг, споед книгата на Џејмс Р. Хансен told from Armstrong’s perspective, based on the book by James R....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.