Содржина

Врело је! А Еди Марфи је хладан као шприцер у узбудљивом наставку великог хита “Полицајац са Беверли Хилса”. Аксел Фоли (Марфи) се поново вратио тамо где не припада. Он ќе радити у “дубокој тајности” док истражује елиту јужне Калифорније, изазива пуцњаве и испаљује урнебесне фазоне покушавајуќи да приведе правди меѓународне кријумчаре оружја. Са њим су и овог пута Џаџ Рајнхолд и Џон Ештон, као Марфијеви помоќници у борби против криминала. А редитељ филма “Топ ган”, Тони Скот, држи жесток и брз ритам уз неизоставан хумор.

Слики

Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2Полицајац са Беверли Хилса 2

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Чувај ми го грбот (2017)

  image
  Генијална акциска комедија во која главните улоги ги играат Семјуел Л. Џексон, Рајан Рејнолдс и Гери Олдман. Џексон е најбараниот платен убиец на светот, а...
 • Холивудски инспектори (2003)

  image
  Во „Холивудски инспектори играат Харисон Форд и Џош Хартнет во улогите на детективите Џо Гавилан и К. Ц. Калден, двајца полицајци кои имаат поголеми соништа....
 • Распалени пиштоли (2006)

  image
  Кога изведувач од Лас Вегас, што станал поткажувач, решава да сведочи против мафијата во корист на државата, се чини дека многумина посакуваат да му го скратат...
 • Скапоцен товар (2016)

  image
  Криминален бос се обидува да избега со пари што му припаѓаат на друг крадец.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.