Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Диско (2008)

  image
  Дидие е 40-годишeн фан на диско музика. Нема работа и сè уште живее со својата мајка. Дидие има син кој не го видел долго време, но мајката на син му не се...
 • Ние двајца (2008)

  image
  Жан-Кристијан Рану (Даниел Отеил) е малку ексцентричен сметководител кој живее од ден на ден. Жил Габриел (Ален Шабат) е поп пејач кому му минале петте минути....
 • Жени на војници (2019)

  image
  Инспиративна приказна за пријателството, љубовта и поддршката „дома“. Група жени чии партнери служат во Авганистан се собираат и го формираат првиот хор на жени...
 • Мир, љубов и недоразбирање (2011)

  image
  Даен е строга адвокатка и припадничка на републиканците. Таа живее во Менхетен со своите две деца тинејџери, Зои и Џејк. Бракот на Даен со Марк пропаднал и откако...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.