СОДРЖИНА

Након изненадне смрти супруге, детектив Аидан Бреслин (Деннис Qуаид) се отуѓио од својих синова те остатка свијета. Аидан је постао опсједнут својим послом. Осим тога мора се суочити и с једним од најтежих случајева у каријери гдје открива шокантну везу с четворицом осумњичених за убојство. Наиме они су повезани с четири јахача Апокалипсе који навјешќују смак свијета.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кралство на животните (2010)

  среда
  image
  Осамениот Џошуа Џ. Коди е повлечен 17-годишник, којшто еден ден ќе ја најде мајка му мртва како последица од предозирање со дрога. Од својата баба Џанин ќе побара...
 • Омразата што ја шириш (2018)

  денес
  image
  Стар Картер живее во два света: во сиромашното, црнечко соседство каде што живее и во претежно белечкото училиште каде што учи. Овој не баш лесен баланс е нарушен...
 • Ву Хај (2020)

  денес
  image
  Филмот го следи малиот брокер Јанг Хуа додека неговиот живот и бракот се отплеткуваат во текот на три френетични денови во гратчето Ву Хај, кога пријателите,...
 • Ханибал (2001)

  денес
  image
  Откако избегал од санаториумот во „Кога јагнињата ќе стивнат", д-р Лектер се крие во Италија. Дома, во САД, стара жртва на докторот бара одмазда. Американски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.