poster

Последниот танц на магичниот Мајк

Magic Mike's Last Dance (2023)

Режисер: Steven Soderbergh

Каде да се погледне
Во кината од 9.2.23
Cineplexx
Оценка на корисникот: 7.4/10
(54 гласови)

СОДРЖИНА

По долг хијатус, магичниот Мајк повторно се враќа на сцената, откако една бизнис зделка пропаднала и морал да работи како бармен во Флорида. Мајк оди во Лондон за еден последен пат со богатата жена Мександра Мендоза која го привлекува со понуда која не може да ја одбие. Ќе успеат ли Мајк и останатите танчери да се вратат во форма на време за да го остварат мистериозниот план на Мександра?

Слики

Последниот танц на магичниот МајкПоследниот танц на магичниот МајкПоследниот танц на магичниот МајкПоследниот танц на магичниот Мајк

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.