СОДРЖИНА

Луси успешна и ќакнута продуценткиња теле-шопа, унајмљује Ника да глуми Деда Мраза у њеном новогодишњем програму. Али она је добила више него што је тражила. Ник је заиста прави Деда Мраз и после двеста година време му је за пензију. Само што пре тога мора да наѓе замену. А његов избор је Луси

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Самохран родител: На море (2012)

  денес
  image
  Самохран татко: Семејството се подготвува за венчавката на Соси и Питер, но додека куќата е свртено наопаку, семејството итно мора да замине за Фунен и да му...
 • Синоокиот Мики (1999)

  денес
  image
  Англиски аукционер ѝ предлага брак на ќерката на мафијаш и дури отпосле сфаќа дека ќе му бараат „услуги".
 • Светилничари (2009)

  денес
  image
  Сет Аткинс е чувар на светилник на напуштена плажа во Кејп Код в 1912. Неговата асистентка ненадејно дава отказ, не можејќи веќе да се справи со неговите испади и...
 • 303 (2018)

  денес
  image
  Студентица биологије Јуле (Мала Емде), на путу према Португалу, покупи аутостопера Јана (Антон Спиекер). Двојац напушта заједно Берлин у староме камперу, и путем...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.