poster

Чудесна божиќна жеља

A Merry Christmas Wish (2022)

Режисер: Bradley Walsh

Содржина

Janie returns to her hometown of Woodland Falls when her great-uncle passes away, and she discovers that he has surprised her with a special gift: the family homestead, her childhood home.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Умеќе љубави (2023)

  image
  Стефани се сели во Мајами и се вработува како учителка на двете ќерки на еден архитект. Доаѓа до љубовни искри, а девојките сакаат да ја прекинат романсата.
 • Рокенрол камп 2 (2010)

  image
  Наставак прати Мичи, Шејна, Џејсона, Нејта и њихове пријатеље и авантуре по повратку у рок камп на још једно лето пуно музике и забаве.
 • Лизи Мегваер (2003)

  image
  Лизи Макгвајер управо је завршила средњу школу и одлази на путовање са својим разредом у Рим. Путовање је требало да буде обично, али претворило се у најлепши сан...
 • Тоа што сум (2011)

  image
  Приказна за созревањето на 12-годишното момче Енди, бистар ученик, којшто ќе стори сѐ само за да не го задеваат.Најпопуларниот наставник, господин Сајмон, ќе му...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.