Nightmare City 2035

Nightmare City 2035 (2007)

Режисер: Terence H. Winkless

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.3/10

Содржина

The future. The corrupt regime broadcasts the illusion of a beautiful city to the chip in your head, when in fact the city is in ruins. The rebels know the truth and seek to foment revolution.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.