Robot Chicken DC Comics Special III: Magical Friendship

Robot Chicken DC Comics Special III: Magical Friendship (2015)

Режисер: Tom Sheppard, Zeb Wells

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7.6/10
(72 гласови)

СОДРЖИНА

The Robot Chicken DC Comics Special 3: Magical Friendship surrenders DC Comics' multitude of Super Heroes and Super-Villains to the demented whims of the award-winning Robot Chicken for a triumphant third time. This time around, Batman and Superman’s bromance takes a competitive turn and the fate of the universe somehow hangs in the balance!

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.