The Devil's Carnival

The Devil's Carnival (2012)

хорор | САД
Режисер: Darren Lynn Bousman

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 8.1/10
(57 гласови)

СОДРЖИНА

Sinners are invited to a theme park where they endure the repetition of their transgressions. What chances do a conniving kleptomaniac, a gullible teenager, and an obsessed father stand when facing their own moral failings? Lucifer and his colorful cast of singing carnies invite you to grab a ticket to The Devil’s Carnival to find out!

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.