A Beginner's Guide to Snuff

A Beginner's Guide to Snuff (2016)

Режисер: Mitchell Altieri

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7/10
(46 гласови)

СОДРЖИНА

Two brothers, desperate to break into the world of television and film, decide to enter a horror movie contest. And what could be more horrifying than the elusive snuff film?

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.