СОДРЖИНА

Бен и Кејти су, као и сваки заљубљени млади пар, замишљали свој живот као дивну љубавну причу.
После 15 година, са двоје деце и пуно обавеза, њихови животи и однос се мењају. Ипак, они не желе да то други примате и пред људима глуме савршен пар. Након што су послали децу у летњи камп, Бен и Кејти започињу “пробни развод”. У овом периоду покушаќе да се сете због чега су се на почетку везе заљубили једно у друго.
Да ли ќе спасити свој брак или ќе кренути на различите стране, сазнајте у романтичној комедији “Прича о нама.”

Слики

Прича о намаПрича о намаПрича о намаПрича о намаПрича о нама

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Миран човек (1952)

  image
  Син имиграната се враќа у родну Ирску како би упознао своје корене и породичну историју...
 • Од 5 до 7 (2014)

  image
  Пред хотелот „Сент Реџис во Менхетен, надежниот млад писател Брајан (Ентон Јелчин) ја запознава Ариел (Беренис Марлоу), софистицирана сопруга на еден француски...
 • Дневникот на дадилката (2007)

  image
  Студентка оди да работи како дадилка за богато семејство во Њујорк. Принудена е да жонглира со неговата дисфункционалност, со својата нова романса и разгаленото...
 • Вечна убавина (2019)

  image
  По катастрофалниот свадбен ден, Џејн добива нервен слом кој води до дијагноза на параноидна шизофренија. Кога нејзиното бесчувствително семејство не ја поддржува,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.