poster

Погрешна дадиља

The Wrong Nanny (2017)

Трилер | САД
Режисер: Craig Goldsmith

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.0/10

СОДРЖИНА

Stella Armstrong hires Blake, a seemingly perfect nanny, to help with her twin baby boys, only to discover that the young woman is the daughter she gave up for adoption at birth - an act Blake wants to avenge by destroying Stella's life and family.

Слики

Погрешна дадиља

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.