Color of Love

Color of Love (2021)

Режисер: Don McBrearty

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.1/10

СОДРЖИНА

An African American widow with two kids who has so much love to give, she often fosters children who need a home. She finds out that Peter and Rachel, the white siblings she fostered twice before, fled from their latest foster home.

Улоги
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 85 мин

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.