Bisping

Bisping (2022)

Режисер: Michael Adam Hamilton

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.7/10

СОДРЖИНА

After a tumultuous decade-long career filled with injuries and missed opportunities, 38-year-old UFC middleweight Michael Bisping finally got his due, and he plans to go out swinging.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.