СОДРЖИНА

Када полицајац за пример,отме прелепу играчицу и тајно је затвори у подрум своје удаљене куќе, испоставља се да бас и није толико стабилна личност. Трауме из детињства излазе на површину и тада почиње смртоносна борба ега и воље измеѓу отмичара и играчице

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога…
 • Слаба точка (2007)

  image
  Када Тед Крофорд (Ентони Хопкинс) открије да њега лепа и доста млада супруга Џенифер (Ембет Дејвидс) има ванбрачну везу, почиње да планира њено убиство......
 • Воздухот што го дишам (2007)

  image
  Понекогаш работите што не можеме да ги промениме... нè менуваат нас! Филм од четири кратки приказни во кои ликовите се соочуваат со судбината и со самите себе....
 • Ханибал (2001)

  image
  Откако избегал од санаториумот во „Кога јагнињата ќе стивнат", д-р Лектер се крие во Италија. Дома, во САД, стара жртва на докторот бара одмазда. Американски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.