СОДРЖИНА

Енди Ститзер има 40 години, а сè уште немал секс. Неговите пријатели се на мисија да му помогнат да легне нешто... брзо! Ќе го преживее ли нивниот совет? Ќе ѝ падне в раце на некоја ептен искусна или некоја ептен пијана?
40-годишниот Енди Ститзер (Стив Карел) има сторено баеги работи во животот. Има убава работа како ставач на печати на фактури во една продавница за електрична опрема, има убав стан со горда збирка кукли од акциски херои и стрипови, добри пријатели и пријатен карактер. Но, сè уште нема направено една работа, нешто што повеќето луѓе на негова возраст го имаат направено. И тоа многу пати. Пријателите на Енди одлучуваат дека е нивна должност да му помогнат да излезе од својата очајна ситуација и прават многу работи за да го извлечат својот пријател од долгогодишниот целибат.

Слики

40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица40-годишната девица

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Краљ Ралф (1991)

  image
  У томе му помаже озбиљни и углаѓени Вилингем (Питер О'Тул). На жалост, добри момак Ралф нема нимало талента за енглески стил у политици и опхоѓењу, све што ради,...
 • Готвење со љубов (2018)

  image
  Кели е продуцентка на детски емисии за готвење. Заедно со својата менторка Аманда, на емисијата работи од самиот почеток и многу е приврзана за неа. Кога Аманда...
 • Старосватица (2008)

  image
  Том (Патрик Демпси) води добар живот, успешан је и привлачан. Он има најбољу пријатељицу, љупку Хану (Мишел Монаган), која је једина константа у његовом животу,...
 • Малата стројничка (2021)

  image
  Средношколската наставничка Кери Фокс (Лора Вандерворт), омилена помеѓу нејзините ученици, му доделува проект на класот во којшто секој ученик мора да создаде и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.